Multitool-lampa tillverkad av återvunnen aluminium med flasköppnare, vikbart stativ och en stark magnet. Utrustad med ett uppladdningsbart batteri på 180 mAh och en COB-lampa som ger upp till 300 lm ljusstyrka. Har tre ljuslägen (high, medium och strobe).
| Artikelnummer | 93328-N0002 |
| Material | Recycled aluminium |
| Bredd | 48mm |
| Längd | 72mm |
| Höjd | 21mm |
| Vikt | 40g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93328.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 335mm x 275mm x 405mm |
| Input | DC 5V |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93328-N0002 | 3873 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |