En 4mm tjock matta för antingen träningspasset eller yogastunden. Mattan ger dig ett bra grepp under träningen. Kommer i en väska med bärremmar samt ett blad med förslag på träningsövningar.
| Artikelnummer | 93241-N0010 |
| Material | EVA |
| Längd | 650mm |
| Diameter | 125mm |
| Vikt | 252g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 33mm x 330mm x 63mm |
| Övrig information | fitness matt: 183x61cm, thickness 4mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93241-N0010 | 104 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |