Slitstarka skidglasögon med kategori 3-linser, lämpliga för starkt solljus. Justerbar rem för bekväm passform i en storlek som passar alla. Uppfyller EN 174:2001+A1:2009 för optisk kvalitet och säkerhet. Perfekta för fritidsskidåkning och snowboardåkning.
| Artikelnummer | 86729-N0001 |
| Material | TPU, PC, AC |
| Bredd | 93mm |
| Längd | 190mm |
| Höjd | 33mm |
| Vikt | 120g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86729.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 520mm x 420mm x 470mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 86729-N0001 | 40 st |
| Inkommande lager 2026-05-15T00:00:00+02:00 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |