En tvålask som du alltid kan bära med dig. Asken består av 30 tvålark. Ta ett ark, tillsätt vatten och tvätta dina händer. Arken kommer i en tålig ask som skyddar innehållet.
| Artikelnummer | 92719-N0016 |
| Material | PP |
| Höjd | 10mm |
| Diameter | 65mm |
| Vikt | 22g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92719.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 240mm x 390mm |
| GPSR-Information | instruction sheet inside |
| Övrig information | Blue ? scent Ocean, Green ? scent Aloe, Pink ? scent Rose. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92719-N0016 | 16406 st |
| Inkommande lager 2026-10-07T00:00:00+02:00 | 5000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |