Handspray för rengöring av händerna. Innehåller alkohol (62%).
| Artikelnummer | 90345-N0411 |
| Material | PP |
| Höjd | 125mm |
| Diameter | 18mm |
| Vikt | 18g |
| Volym | 8cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 200mm x 295mm |
| GPSR-Information | On the backside in the middle |
| Övrig information | Content 8 ml. Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90345-N0411 | 16142 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |