Trendig vattenflaska i miljösmart Tritan, 800ml, med inbyggd fruktbehållare som tillför ditt vatten både vitaminer och smak. Fruktbehållaren kan också användas för att kyla ner vattnet genom att lägga i iskuber.
| Artikelnummer | P436.055 |
| Storlek | 27.5 x ø 7.2 cm |
| Vikt | 174g |
| Tryckyta | 25 x 80 mm |
| Material | Tritan,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Bisfenol A-fria material används |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4123 |
| Nästa Leverans : 2026-07-03 | 3000 |
1.45 KG
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |