Kulspetspenna med tryckknapp, metallspets och blått bläck.
| Artikelnummer | 87934-N0101 |
| Material | ABS |
| Längd | 139mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87934.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 430mm x 310mm x 190mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87934-N0101 | 40155 st |
| Inkommande lager 2026-10-29T00:00:00+01:00 | 20000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |