Detta 23" paraply har ett ergonomiskt PP-handtag för ett bekvämt grepp och en hållbar glasfiberram. Med en automatisk öppningsfunktion är det perfekt för vardagsbruk eller som golfparaply.
| Artikelnummer | 97120-N0076 |
| Material | Polyester 190T |
| Bredd | 40mm |
| Längd | 825mm |
| Höjd | 825mm |
| Diameter | 1030mm |
| Vikt | 380g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT97120.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 852mm x 230mm x 270mm |
| Pennmekanism | Auto open & manual shut |
| Övrig information | 860 when open |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97120-N0076 | 2772 st |
| Inkommande lager 2026-09-15T00:00:00+02:00 | 1512 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |