Premiumversionen av den klassiska, cylindriska reklammuggsdesignen. Produkten är tillverkad av elegant porslin. Tillverkad i Europa.
| Artikelnummer | M537-02 |
| Material | Porslin |
| Höjd | 95 mm |
| Diameter | 82 mm |
| Kapacitet | 300 ml |
| Kartongstorlek | 41 cmx46 cmx46 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |