En elegant vit kopp i italiensk stil. Tillverkad av vackert porslin. Finns i tre storlekar. Den vita motsvarigheten till Verona Nero setkoppen.
Presentask för 4 muggar i många olika färger.
Presentask P716 för 4 set muggar
Presentask P717 för 6 set muggar
Presentask P723 för 2 muggset
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Artikelnummer | C252-02 |
| Material | Porslin |
| Höjd | 59 mm |
| Bredd | 61 mm |
| Diameter | 61 mm |
| Kapacitet | 70 ml |
| Storlek | 61 mmx59 mm |
| Kartongstorlek | 44 cmx27 cmx35,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |