Bayersk magi. En rejäl och behändig ölmugg med karaktäristiska urtag på väggarna. Fördjupningarna ger den tredimensionella effekten av den gyllene drycken inuti.
Kapacitet: 500 ml
Diameter: 78 mm
Höjd: 161 mm
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Artikelnummer | B417-304 |
| Material | Glas |
| Höjd | 161 mm |
| Diameter | 78 mm |
| Kapacitet | 500 ml |
| Kartongstorlek | 40 cmx31 cmx36 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |