Ett massivt ölglas / seldel gjort av tjockt glas med stort handtag (500 ml).
Kapacitet: 500 ml
Diameter: 85 mm
Höjd: 160 mm
Presentask P718 för ölglas
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Artikelnummer | B413-304 |
| Material | Glas |
| Höjd | 160 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Kapacitet | 500 ml |
| Kartongstorlek | 42 cmx41 cmx36,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |