Next GEN 32 GB roterbar USB som erbjuder dubbla portar (Type-C och USB-A). USB-versionen är 3.0 med en skrivhastighet på 9 MB/s och en läshastighet på 20 MB/s. Den levereras i ett kuvert.
| Artikelnummer | 12374901 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtryck | 4,63 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast |
| Storlek | 8,4 x 0,5 x 5,2 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5,5kg |
| Förpackning | 44x28x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159571339 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 72 |
4,63 kg
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |