USB-minne 2.0 i form av ett kreditkort, inklusive fullfärgstryck. Denna produkt går även att trade:a via TechnoTrade!
| Artikelnummer | 26302-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 52mm |
| Längd | 83mm |
| Höjd | 2mm |
| Vikt | 16g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT26302.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 365mm x 290mm x 205mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 26302-N0001 | 278 st |
| Inkommande lager 2026-09-30T00:00:00+02:00 | 5000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |