Utöka anslutningsmöjligheterna, minska avfallet. Valet för en ansvarsfull arbetsplats är vår Type-C Hub tillverkad av återvunnet aluminium och R-ABS. Ingång: USB + Typ -C, 5V /1A Utgång: 2USB + 1 Typ-C, 5V/500mA
| Artikelnummer | 95658-N0002 |
| Material | Recycled aluminium |
| Bredd | 37mm |
| Längd | 79mm |
| Höjd | 10mm |
| Vikt | 40g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Effekt | 500 |
| Input | DC 5V/1A |
| Övrig information | Data transfer: 480Mbps. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95658-N0002 | 2543 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |