Var ansluten! Gör om USB-C-porten på din bärbara dator till 2 mycket användbara USB-A-portar och 2 superhastiga USB-C-portar. Anslut och strömförsörj dina enheter med lätthet. För Windows, Apple Mac & Chromebooks.
| Artikelnummer | 40605-N0061 |
| Material | ABS |
| Bredd | 30mm |
| Längd | 260mm |
| Höjd | 11mm |
| Vikt | 92g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| USB-Port | USB A |
| Övrig information | Transfer speeds depend on the host device and cable speed rating. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 40605-N0061 | 16 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |