Anslut dem alla med en enda hubb! Vår PowerHub har en USB-C flexanslutning med en kompakt grå hubb med USB, USB-C och en HDMI-port. Med PowerHub HDMI kan du få ut mer av din bärbara dator, t.ex. flera skärmar, genom att enkelt ansluta till kringutrustning.
| Artikelnummer | 40327-N0034 |
| Material | ABS, Aluminium |
| Bredd | 75mm |
| Längd | 43mm |
| Höjd | 230mm |
| Vikt | 75g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 380mm x 200mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 40327-N0034 | 155 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |