Skydda din telefon från starkt solljus med detta telefonparaply. Sugkoppen fäster mini-parasollen säkert på baksidan av din enhet. Perfekt för soliga dagar vid poolen, på stranden eller på din balkong. Skuggan hjälper också till att förhindra att din telefon överhettas.
| Artikelnummer | 97123-N0026 |
| Material | Polyester, Iron, Plastic, Silicone |
| Bredd | 20mm |
| Längd | 40mm |
| Höjd | 216mm |
| Vikt | 68g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 485mm x 305mm x 410mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97123-N0026 | 2972 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |