Fresh ?n Rebel Smart Finder hjälper dig att alltid hålla koll på dina favoritsaker var som helst i världen. Fäst den på nycklar, plånbok, väska, bagage, elcykel eller husdjur och hitta den enkelt med Apple Hitta-appen. Robust hölje skyddar mot vardagsskador och är vatten- och dammtålig (IP67).
| Artikelnummer | 49201-N0060 |
| Material | ABS |
| Bredd | 40mm |
| Längd | 75mm |
| Höjd | 5mm |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 300mm x 286mm x 243mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 49201-N0060 | 1405 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |