Denna ultratunna spårare passar perfekt i din plånbok och är bara dubbelt så tjock som ett kreditkort. Genom Apples pålitliga ?Hitta min?-nätverk ser du alltid exakt var den är. Batteriet håller i upp till 6 månader och laddas trådlöst inom en timme. Så att du alltid kan gå ut med sinnesfrid.
| Artikelnummer | 41801-N0002 |
| Material | PVC |
| Bredd | 1.8mm |
| Längd | 86.5mm |
| Höjd | 54mm |
| Vikt | 13g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT41801.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 345mm x 290mm x 250mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 41801-N0002 | 504 st |
| Inkommande lager 2026-08-17T00:00:00+02:00 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |