Mobilficka i silikon som fästs på baksidan av din smartphone. Mobilfickan erbjuder en fin tryckyta för din logo. Endast 1-färgstryck i svart eller vitt är möjligt.
| Artikelnummer | 90979-N0026 |
| Material | Silicone |
| Bredd | 56mm |
| Längd | 84mm |
| Höjd | 3mm |
| Vikt | 13g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90979.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 560mm x 220mm x 180mm |
| GPSR-Information | On inlay card |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90979-N0026 | 11219 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |