Mångsidig tygkasse i 140 gsm bomull i blandade färger, med både långa och korta handtag för flexibla bäralternativ. Oeko-Tex®-certifierad. Ett praktiskt val för detaljhandeln, evenemang eller vardagsbruk.
| Artikelnummer | 95383-N0001 |
| Material | Cotton |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 380mm |
| Höjd | 420mm |
| Vikt | 100g |
| Ursprungsland | India |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95383.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 600mm x 400mm x 300mm |
| Övrig information | Handle size: 710 x 25 mm2nd handle size: 350 x 25 mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95383-N0001 | 2993 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |