Rektangulärt pappersblock på pall. Vitt papper, cirka 530 ark 90 g/m². Tryckning är möjlig på varje enskilt ark.
| Artikelnummer | 91759-N0001 |
| Material | FSC paper |
| Bredd | 80mm |
| Längd | 120mm |
| Höjd | 60mm |
| Vikt | 433g |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 250mm x 330mm x 240mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91759-N0001 | 1770 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |