Digitaltryckt flagga i 120 g stickad polyester. Levereras med karbinhakar. Vi tillverkar enligt önskad storlek och design.
Generella rekommendationer för att ha hela och fräscha flaggor är att planera för 3-4 flaggor per flaggstång och år.
| Artikelnummer | TR2374-02 |
| Material | 120 g stickad polyester |
| Bredd | 200 cm |
| Längd | 125 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 120/19 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 50 cmx40 cmx30 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Ex.works Halmstad |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |