Förvara och värm upp din medhavda mat i denna lunchlåda i glas. Det lufttäta locket i bambu håller din mat fräsch. Tillverkad av högkvalitativt borosilikatglas som klarar stora temperaturskillnader. Praktisk spork (sked/gaffel) medföljer.
• Tillverkad av borsilikatglas
• Värmechockmotståndig
• Enkel att alltid ha med sig
• Lock i bambu
• Spork (sked/gaffel) medföljer
| Artikelnummer | P269.560 |
| Storlek | 17.3 x 12.8 x 6 cm |
| Vikt | 571g |
| Tryckyta | 70 x 70 mm |
| Material | Glas,Bambu |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2651 |
| Nästa Leverans : 2026-08-30 | 3008 |
1.79 KG
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |