Eating Rabbit

Klassiker, i många år framöver.

Från DBKD kommer produkter som både fungerar som stiliga godisbehållare och vackra inredningsdetaljer. Eating Rabbit är ett sött påskägg i keramik, fyllt med antingen krämiga nougatägg i folie, krispiga mjölkchokladägg med sockerskal eller an av våra favoritmixar.
Som tillval kan du även köpa till ett påskkort med att skicka med en personlig hälsning på. Välj kort tryckta med vårt påskmotiv där tryck av din logotyp och hälsning ingår eller designa ert eget.

Visa produktspecifikation
kr
Alltid personlig service med genomgång av din önskade beställning.
Du får alltid ett korrektur innan beställningen blir bindande.

Goody™

Med mångåriga erfarenhet av branschen erbjuder Goody en hållbar leveranskedja med kundanpassade lösningar. Den enkla och moderna leverantören av kvalitetsgodis. Ett hållbart val för smakfulla upplevelser!


Visa samtliga produkter frånGoody™
Priser (exkl.moms)
Antal 1
Pris/st 289.00
Prisspecifikation (exkl.moms)
VadAntalPris/stTotal
Artikelnummer 120026-1
Leveranstid Ca 3-5 dagar
Vikt 350g
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
SETTINGS Add "bw_" before type to show it in black/white. Ie. "bw_tny" tny: tny (Tiny) sml (Small) big (Big) Goody™
Eating Rabbit