Baslager möter mellanlager i den här tåliga och mycket varma underställsbyxan med halvlång dragkedja och bambukol, som har naturliga antibakteriella och lukthämmande egenskaper.
• Bambukol med naturliga lukthämmande egenskaper
• Borstad insida
• Midjeresår med Snickers Workwear
• Flatlocksömmar
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| Artikelnummer | 94860400 |
| EAN | 7332515615114 |
| Material | 53 % solution dyed återvunnen polyester, 43 % polyester med bambukol, 4 % elastan, 250 g/m². |
| Vikt | 0.24 kg |
| Ursprungsland | Vn |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Volym | 1.9 l |
| Hållbarhet | Återvunnen polyester, Solution-dyed |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |